| AndreySomeone a întrebat:

Telefonul meu (Allview x2 soul style) face figuri de ieri. Nu mai pot intra in nici o aplicatie google(magazin play, Youtube etc), nici whatsapp, nici Facebook. Toate aplicatiile se incarca mereu, asta si dupa un reset la setarile din fabrica. As vrea niste pareri, ce poate sa aiba si cum pot remedia problemele.

2 răspunsuri:
| AndreySomeone explică:

Ai patit sa nici nu poti trimite mesaje, sa apara doar se trimite si atat?

| VAIDEPLMBIGBOY a răspuns:

Nu poti remedia problema, am avut si eu un Allview si nu recomand firma, fac telefoane bune dar nu de durata, daca ai telefonul de cel putin 6 luni, nu mai ai ce face, daca il ai de putin timp nu trebuie dus la un service, acolo ii fac aceeasi chestie (reset), sau daca fac ce urmeaza sa spun dureaza mult (am patit asa cu allviewul, a durat 2 luni) deci, telefonul trebuie dus la un prieten sau cineva care stie sa stearga TOT din telefon si sa bage softul.
Funda?