| ClaudiuGoosty a întrebat:

As vrea si eu parerea voastra. Vreau o comparatie intre Samsung Galaxy e9300 S3 si Samsung Galaxy e9301 S3 Neo.Care este diferenta dintre ele? Care este mai bun? Eu ma gandeam sa imi cumpar S3 Neo, este si mai ieftin. Vreau o explicatie cat mai frumoasa.Dau funda.

4 răspunsuri:
| sltlp a răspuns:

In general ce e neo e mai prost decat originalul.
Singurul avantaj la 9301 e memoria ram. Ca spre exemplu, procesorul este nitel mai slab.

| xxnpc a răspuns:

Neo este o varianta mai ieftina si mai slaba a originalului
Aici ai o comparatie
http://www.phonearena.com/....../8584,6330

| EdwardAlex a răspuns:

Mai informativa, neo e mai scump ca s3, si pe langa ram are si androidul mult mai mare, neo = nou

| Muresan_Paul_1998 a răspuns:

Zic ca neo adică na a apărut după 2 ani de la telefonul original