| TOOL a întrebat:

aseara am incercat sa uploadez un videoclip pe youtube (mai mare de 200mb), Fac toate setarile ca videoclipul sa fie pus si deodata acolo unde se descarca videoclipul apare 0% si a stat asa vreo 30 de minute pana am inchis calculatoru. O solutie pentru problema mea?

Răspuns Câştigător
| MskDesign a răspuns:

Probabil contul tau youtube trebuie confirmat cu un numar de telefon. Daca video-ul pe care vrei sa il incarci depaseste 15 minute si contul youtube nu este confirmat, acel video nu il vei incarca niciodata.