| anadark84 a întrebat:

Intru pe mail Yahoo si nu pot sa citesc mesajele deoarece se incarca intruna. Face loading continuu si nu-mi apar mesajele. Am sters cookie-urile, dar degeaba.

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ana,stiu ce spui.Nu trebuie sa iti faci probleme in privinta asta, se pare ca nu esti singura.Cei de la Yahoo au anuntat ca au ceva probleme temporare cu pagina de email, si roaga ca utilizatorii sa revina mai tarziu.Am incercat sa trimit o cerere la ei, si din pacate nu primesc, anuntandu-ma ca raportul completat este gresit.Vor incerca sa remedieze cat de repede problema..ptr ca eu chiar am nevoie de e-mail.Deci nu are nici o legatura cu cookies.Ai putina rabdare, sa speram ca vor reusi cumva sa puna la punct site-ul.

3 răspunsuri:
| AnneMarie78 a răspuns:

Si mie mi se intampla lfl, nu stiu ce are!

| anonim_4396 a răspuns (pentru AnneMarie78):

Si tu ai aceeasi problema deci..Stai linistita.I-am spus Anei care este problema, au cei de la Yahoo niste bugguri cu pagina de e-mail.Don`t worry!

| ultymatum a răspuns:

Pana se rezolva problema puteti accesa emailul cu Internet Explorer.Cel putin la mine nu merge nici cu Mozilla, nici cu Google Chrome si nici cu Opera, dar cu IE merge.