| Randork a întrebat:

Astazi a venit parintele si a stropit casa cu aiazma, cand a intrat la mine in camera am observat ca mi-a stropit monitorul cu aiazma.
Tin sa mentionez ca monitorul are o rezolutie de 1920x1080
Dupa ce a terminat si a iesit din camera, m-am dus mi-am luat hartie igienica si am sters monitorul ca sa nu ramana apa pe el.

As vrea sa stiu daca monitorul meu pateste ceva dupa cele intamplate.

P.S: Vreau raspunsuri cat mai detaliate, si fara jigniri va rog frumos!

Răspuns Câştigător
| VladyXR a răspuns:

Monitoru e safe, nu ai de ce sa-ti faci grji!

4 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Nu pateste absolut nimic de la cateva picaturi, mai ales ca l-ai sters.

| Jipa95 a răspuns:

Daca monitorul nu era posedat, nu pateste nimic stai linistit! laughing

| VladyXR a răspuns:

Daca la stropid exagerat e posibil sa fie ceva, daca ceva picaturi nimic, ramane niste semne cum ai sters.

| Randork explică (pentru VladyXR):

Pai, nu era exagerat, erau cateva picaturi pe partea stanga a monitorului, si semne observ ca n-au ramas din cate am vazut eu.

| VladyXR a răspuns (pentru Randork):

Monitoru e safe, nu ai de ce sa-ti faci grji!