| CTLN a întrebat:

Astazi abia mi-am instalat windowsul! Si imi apare ca bateria nu se potriveste cu pc-ul! Am laptop! imi dati niste idei ce sa fac pentru a nu a mai aparea aceasta eroare? promit ca dau fundoi! va roog ajutati-ma..stau fara baterie in pc

3 răspunsuri:
| bunelutu a răspuns:

De cat timp ai laptopul e posibil ca bateria sa fie moarta asa am patit eu
sau nu ai driveru intra in divice manager si da update la driver la baterie

| CTLN explică (pentru bunelutu):

Am de 1 an laptopul nu cred ca a muri asa de repede big grin

| CTLN explică (pentru bunelutu):

Am dat update si degeaba, tot apare