| paul365 a întrebat:

Am instalat asera windowsul pe laptop dar tot nu-mi merge.Din 2-3 minute apare o eroare si se restarteaza dar nu mai porneste ecranul.Ce pot sa fac funda.

Răspuns Câştigător
| vRemi a răspuns:

Reinstaleaza-l. Si cand iti apare la Update-uri setezi Off.

| paul365 explică (pentru vRemi):

E setat off.

| vRemi a răspuns (pentru paul365):

Te intreaba de 2 ori de update-uri o data la inceput si o data la sfarsit, trebuie sa dai la amandoua ask me later sau off sau ce te intreaba, asa este la Windows 7, daca asta il instalezi.

4 răspunsuri:
| Amfitria a răspuns:

Nu cred ca s-a instalat bine.
Eu zic sa il reinstalezi, asa e cel mai bine, iar daca tot asa face figuri schimba windowsul si da off la update-uri.
Mult succes!

| alinush202 a răspuns:

Cred ca ai virusi