| GabitzuDragutzu a întrebat:

astazi am cumparat un telefon Samsung Wave Y[Young] si nu am nici un fel de muzica pe el si nu stiu cum se baga muzica, asca ca imi puteti spune cum pot baga muzica? Doua lucruri va mai spun ca nu am inca internet pe telefon si ca am un stic sin acela care se leaga de televon si de calculator dar nu stiu cum se numeste.Dau fundita.

Răspuns Câştigător
| dracusorvoinic a răspuns:

Cablu de date....descarci muzica pe comp si apoi o pui pe tel.big grin.dai funda?>.big grin

2 răspunsuri:
| KostyCool a răspuns:

Se numeste cablu USB. Poti descarca muzica pe calculator, iar dupa o transferi pe telefonul prin cablul de date! funda?

| STyL3z a răspuns:

Daca ai cititor de card ( seamana mult cu un stic ) bagi cardul de memorie in cititorul de card, il introduci la pc. Dowladezi muzica cu ajutorul programului : http://promuzic.com/ sau alte programe... si le copiezi pe card
Sper ca te'am ajutat! :D