| xzawn17 a întrebat:

Salut TPU! Astazi mi-a venit un monitor de 75hz pentru ca am vrut sa am un al 2 lea monitor. Bag cablu hdmi in pc, il bag si pe celalalt in monitor, bag alimentarea dupa deschid pc-ul, deschid monitorul, selectez HDMI dupa imi spune NO SIGNAL. Am verificat cablurile totul ok cand dau detect display imi zice ca nu a detectat nimic pls! DAU FUNDA

Răspuns Câştigător
| lpavel a răspuns:

Trebuie sa faci setarile din pc! Clic drept desktop, Setari de afisare, Ecrane multiple... Bafta!

| xzawn17 explică (pentru lpavel):

Dau detec nu imi detecteazaa nimic si nu am ecrane multiple etc