| NaruToNR1 a întrebat:

Astazi mi-am luat o pereche de casti fara microfon incorporat. Vanzatorul mi-a spus ca pot sa ma aud in casti chiar daca nu am microfon. Le-am luat si cand am ajuns acasa doar auzeam, nu puteam sa vorbesc. Ce are? Am facut si setari, celelalte casti merg, dar astea nu.

8 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Pai daca nu ai microfon cum sa te auzi, mai baiatule? Te-a pacalit amarnic. Teapa 100%.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu in locul tau le-as returna.
Esti cetatean european si ai drepturi...sti tu.

| TechGuyTpu a răspuns:

LOL.Cum sa fi atat de prost incat sa crezi ce a spus ala.

| vidii a răspuns:

Daca,castile tale au doar 2 boxe prin care se aude sunetul transmis de la placa audio, cum vrei sa te auzi atat timp cat n-au microfon? Eu as merge si i le-as baga pe gat, e un nemernic, poate te-a vazut mai "moale" sa zic asa, si a zis ..hai ca pe asta il fac.

| ReZiSTorr a răspuns:

Cum sa te auzi daca nu au microfon? returneaza-le!

| NaruToNR1 explică (pentru ReZiSTorr):

Nu da banii inapoi.crying

| ReZiSTorr a răspuns (pentru NaruToNR1):

Du-te la el, stiu e 30 iulie cand iti scriu. du-te la el si zi-i ca suni la protectia consumatorului(sau ceva gen) si imediat vezi cum se razgandeste vanzatorul