| Husqvarna a întrebat:

Aveam windows 8.1 si mi l-am schimbat in xp iar acum nu stiu cum sa fac setup-ul la internet. Am nevoie de ajutor, am internet de la AKTA
FUNDA!

Răspuns Câştigător
| anonim_4396 a răspuns (pentru RAY):

De unde ai stiut ca e PPPoE? straight face

| RAY a răspuns (pentru anonim_4396):

Eu asta am gasit nu stiu ce e anume e, asta apare la ei pe site, eu cand am avut net de la x era pe direct fara configurare, ai instalat driverele de net?

| Husqvarna explică (pentru RAY):

Nu am instalat nimic si nici nu stiu ce sa instalez, de aceea intreb

| Husqvarna explică (pentru RAY):

Am wireless dar nu stiu ce drivere sa instalez

| RAY a răspuns (pentru Husqvarna):

Descarca drive pack si instaleaza driverele

7 răspunsuri:
| Ovidiu_Dean_1994 a răspuns:

Dece te-ai mutat pe Windows XP ca Windows 8.1 este mai bun ca XP

| Edy_Sarpoi_1990 a răspuns:

Daca ai laptop cu wireless, downloadeaza WIFI DRIVER de la Intel pe telefon, apoi conecteaza laptop-ul cu telefonul prin USB, intri in fisierul de download din telefon si il instalezi. Daca ai PC, repeta acelasi proces, numai ca downloadeaza Networking driver de la Intel.Tocmai ce ieri am avut problema asta.Asa am rezolvat-o. Sper ca te-am ajutat.O seara placuta!