| Chocolate26 a întrebat:

Azi cand am pornit laptopul si am vrut sa intru pe mess nu am putut..adica imi scriam id-ul si parola ii dadeam sign in iar dupa imi disparea fereastra. Am dezinstalat messul si l-am instalat iar si tot nu merge. Ce as putea face?

5 răspunsuri:
| Niiiicu a răspuns:

Sa pui windowsul deoarece ti s-au bulit registribig grin

| ReusxD a răspuns:

Trebuie sa pui din nou Windowsul la reinstalat, deoarece cred ca nu ai facut tu ceva bine tii s-au bulit registrii, daca nu incearca sa setezi data/ora calumea si incearca sa te loghezi Bafta!

| Ax3LdeV a răspuns:

Intra pe saitul yahoo.com si schimbati parola trebuie sa mearga ::testat

| IfICanIhelpYou a răspuns:

100 % Raspuns Correct:Seteaza Data/ora la Laptop si va merge. Funda

| Chocolate26 explică:

Chestia e ca sambata doar ce mi-a venit laptopulde la reparat.