| anonim_4396 a întrebat:

Salut TPU,azi mi-am resetat telefonul(Lg optimus one) la setarile din fabrica mi-a sters absolut tot dar nu asta e problema,tasta home nu m-ai functioneaza,inainte de resetare mergea,care este problema,am auzit ca poti sa schimbi functia tastelor sau ceva de genu dar nu stiu ce trebuie sa fac, va rog ajutati-ma

2 răspunsuri:
| ShadowSlck a răspuns:

Cel mai bine du-l la un Service, ar trebui sa rezolve problema. happy

| anonim_4396 explică (pentru ShadowSlck):

Am rezolvat, am mai dat inca odata resetare la setari din fabrica