| 2008anonim2008 a întrebat:

Cam cât costă să schimb ecranul unui Huawei P9 Lite?

Răspuns Câştigător
| siriusblack98 a răspuns:

Salut! Te costa intre 200 si 300 de lei maxim cu tot cu manopera.

7 răspunsuri:
| gelu1970 a răspuns:

Ecranul 17 euro.
mana de lucru... depinde de cine dai.

| Jora_Alexandruemilian_1990 a răspuns:

In jur de 50 de lei, iar componentele consta 200 de lei( livrarea costa 20 de lei)

| crisstian79 a răspuns:

Ce ar fi sa cauti pe un site cat costa un ecran pentru telefonul tau si sa te duci la un gsm sa vezi cat iti ia sa ti-l monteze?

| crisstian79 a răspuns:

Ce ar fi sa cauti pe un site cat costa un ecran pentru telefonul tau si sa te duci la un gsm sa vezi cat iti ia sa ti-l monteze

| crisstian79 a răspuns:

Ce ar fi sa cauti pe un site cat costa un ecran pentru telefonul tau si sa te duci la un gsm sa vezi cat iti ia sa ti-l monteze.

| Ioana1860 a răspuns:

Http://www.tradegsm.ro/......rca-huawei

Acesta este site-ul de pe care am comandat eu pentru telefonul mamei mele Huawei P9 lite. Iti trimite si instructiuni, acum 2 luni era gratis pretul livrarii, posibil sa fie si acum. FUNDA?

| Ionuț_Ionuț_2000_qP7Y a răspuns:

Știu de la verișorul meu acum 2 ani că a costat în jur de 400 lei