| nyoentox2002 a întrebat:

Salutare! AM un Huawei p40 lite si azi i-am spart ecranul, cat m-ar costa sa il schimb?

8 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Vreo 300 lei

| Meme10Meme a răspuns:

Cu banii aia mai bine cumperi un alt telefon care are Google, recomandarea mea.

| nyoentox2002 explică (pentru Meme10Meme):

Pai am fost si e 300 lei

| Meme10Meme a răspuns (pentru nyoentox2002):

Si are Google telefonul? Ca noile modele de HUAWEI-uri nu au Google.

| NLS a răspuns (pentru Meme10Meme):

Al unei amice are, dar nu vrea sa-mi spuna cum le-a bagat.
Eu m-am uitat de 5 ori la un clip unde se prezinta procesul, si ceva imi scapa- scoate de undeva niste apk-uri oficiale pe care le pune cu ajutorul aplicatiei Huawei nu stiu unde...

| Meme10Meme a răspuns (pentru NLS):

Eu am incercat pe un HUAWEI primit ca si cadou de Craciun si nu-mi merge deloc. Eu care voiam un telefon Samsung=]]]]]]]]]]]

| Legion7X a răspuns (pentru Meme10Meme):

Se instalează, serviciile google. găsești pe Youtube

| Meme10Meme a răspuns (pentru Legion7X):

Eu am incercat dar nu ma lasa, nu mai conteaza ca l-am dat inapoi.