| Laurentiu_Vasi_1995 a întrebat:

cand instalez driver de usb Samsung galaxy s2 plus imi zice 'telefonul dvs e in uz, deconectati dispozitivul reporniti calculatorul apoi incercati din nou ' am facut asta si tot asta imi zice. ce sa fac?

3 răspunsuri:
| K0sti a răspuns:

Pai ti-a spus cineva sa instalezi driverul cu telefonul conectat?

| Laurentiu_Vasi_1995 explică (pentru K0sti):

Pai am scos telefonul, am dat restart si nu a mers.
Apoi am descarcat din nou alt driver si tot aia imi zice.
Doar prima data am avut telefonul conectat...

| K0sti a răspuns (pentru Laurentiu_Vasi_1995):

Daca tot incaleci driverele unele peste altele, nu o sa-l mai instalezi in veci. Si asa cred ca windows-ul ala e beraliu! E posibil sa fie ori driverele, ori din windows. Cauta pe net si vezi ce spun oamenii despre asta, sigur au mai patit si altii!