| KodrutZ a răspuns:

Nici unul. Daca vrei sa faci treaba si ai si sistem capabil, ia ceva la 100 Hz si 2 mersi. Sau MACAR un monitor cu DVI, nu rahaturi de-astea cu VGA pe care se vede de parca esti beat.

| Aylee a răspuns:

Nu exista monitor de gaming laughing. Ia-ti ce-ti place. Intre cele doua e mai bun Asus, eu folosesc Philips de cativa ani buni si nu m-a lasat niciodata. Dar am dat 700 de lei pe el.

| Stirbescu_Radu_1997 a răspuns:

Ba, nu stiu conteaza dupa unitate ca degeaba ai monitor bun daca n-ai unitate
Daca vrei sa mearga mai bine pe jocuri cu grafica ++ trebuie sa iti iei placa video.

| LRS explică (pentru Stirbescu_Radu_1997):

Unitatea nu e chiar rea am placa video radeon hd 7770 1gb gddr5, procesor amd athlon II x4 750k de 3.4 si ii pot face overclock pana la 4 ghz, 6gb ram si 1tb