| raulfcrb a întrebat:

Care sunt pasii de instalare pentru DOLCE TV IN GERMANIA?

2 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Tu singură nu il poti face, cheama o echipă care instaleaza antene, stii limba germană? Atunci va fi simplu sa îi suni si sa le spui ce vrei sa ti faca, ei au aparatura necesara si in jumate de oră este montata reglată, asa ca nu mai sta, suna i. Dar daca nu stii limba germană atunci e complicat sa i chemi tu nu intelegi ce zic ei, ei nu inteleg toti engleza, si trebuie engleza aia de afaceri ca ai de explicat ce vrei sa ti facă. Complicat, cel mai bine te abonezi la cablu, au si ei in Germania cablu tv, si prinzi o multime de posturi tv dar doar nemțesti si cnn. romanesti cred ca nu au.

| shannygelu a răspuns:

Trebuie sa cauti satelitul cu un cautator de satelit apoi o sa ti mearga