| JockerStoica a întrebat:

Care telefon este mai bun dintre Iphone 5s, Samsung galaxy note 3, Samsung galaxy s5.
Și vreau să știu în general care brand este mai bun Samsung sau Apple?

4 răspunsuri:
| IseeVoices a răspuns:

Ai 2 telefoane android si unu pe iOS
In primul rand decide care sistem iti place mai mult iar apoi intoarce-te cu telefoane din aceeasi categorie
Bafta

@UnTipMisto te felicit ca nu ai inceput sa injuri ca de obicei prin astfel de topic-uri iese scandal.

| Alelulu a răspuns:

Produsele Apple au componente mai de calitate fata de cele Samsung, insa aici depinde de tine ce sistem de operare preferi ios sau android. Poti downloada si de pe appstore o gramada de aplicatii gratis. Eu am iph si nu as renunta la el pentru android... Produsele Apple nu prea se strica si n au probleme la sistemul de operare sa ti dea erori. Si te tin o gramada de timp ( daca nu le scapi prea des pe jos )

| UnTipMisto a răspuns:

Apple e greu de depasit insa ca si utilizator brandul cel mai bun e cel care ti se potriveste, de exemplu pe iphone cam trebuie sa cumperi aplicatiile, pe un android majoritatea sunt gratis, ca si sistem de operare Apple e varful la orice telefon, laptop sau desk, stabilitatea care o ofera iphone nu o poate oferi inca un alt telefon. Si revin cel mai bun telefon e cel cu care utilizatorul se descurca mai bine. Ca si in masini sau altele sunt fani ios, android, windows, fiecare va da cu pietre in ceea ce nu-i convine.

| theproX a răspuns:

Note 3 e mai bun decat iphone 5 si galaxy s5... s5 are lag in multe aplicatii dar note 3 zboara... si componentele sunt mai bune fata de iphone... pe iOS aplicatiile trebuie cumparate pe cand la android. multe sunt gratis... dar aici depinde de tine. eu am note 3 si sunt foarte multumit de el... am incercat si iphone 4s si galaxy s5 dar note 3 le depaseste...