| GoogleUser a întrebat:

care windows se misca cel mai bine, windows 8.1 sau windows 7? Multumesc! Funda!

8 răspunsuri:
| Frank51 a răspuns:

7 se misca excelent, dar nici 8 nu e departe, recomand totusi 7 pentru pc-uri, si 8 pentru laptop-uri.

| LTAA a răspuns:

Nu am idee ce specificatii are calculatorul tau, ca sa pot preciza ceva.

| RaduDavid a răspuns:

Eu am un laptop de 3 ani..si imi merge foarte naspa netu pe windows 7, dar pe 8 merge foarte bine.

| CristiChristian1999 a răspuns:

Windows 8.1 clar!

| LD_Angelica_1981 a răspuns:

Eu recomand windows 7

| Razvanelrazvii a răspuns:

Windows 8.1 dupa parerea mea e mai mult pentru programe, eu l-am avut si nu prea am fost multumit de el. tot la windows 7 am ramas.

| Larissa_Oana_2000 a răspuns:

Eu cred ca Windows 8.1 ca si eu folosesc si sunt foarte mulțumită!