| Sprike a întrebat:

Cat de curand mi-am cumparat un router wifi,de la click net, romtelecom.
L-am "instalat" bine ma refer doar la cablurile sale.
In rest nu pot sa ma conectez la net pe laptop,nu am instalat nimic,nu stiu ce trebuie sa fac,e foarte greu.
Ma puteti ajuta sa ajung la final cu routerul?
(TOATE cablurile au fost corect bagate) de acolo nu am instalat nimic, nu am facut nimic!
HELP!

1 răspuns:
| sEusebiu a răspuns:

Sper ca nu ai aruncat CD-ul si manualul
Si eu am facut pe smecheru cand mi-am luat router sa stii ca trebuie neaparat sa citesti tot manualul altfel nu se poate, si instalarea se face dupa model
Daca nici cu manual nu te descurci chiamai pe aia de la Romtelecom si o sa til instaleze gratis