| IonutSxz a întrebat:

cateodata mi se intampla sa se blocheze pentru o fractiune de secunda si sa se auda un sunet dar nu in unitate, in windows (un barait) si dupa trece, mici fragmentari din astea, care e cauza?

6 răspunsuri:
| Comunity a răspuns:

Salut. Sper sa nu gresesc, dar imi pare ca e o eroare de sunet de la windows. Depinde ce windows ai, eu am avut multi ani la rand windows 7 professional si acum am windows 10, acum la windows 10 se blocheaza cateodata si cand ma joc din cand in cand se blocheaza jocul si scoate niste baraieli, pocnituri, dar usoare nu zgomotoase si m.am uitat si era eroare de sunet. Te sfatuiesc sa cauti si tu informatii pe net despre cauza asta si vezi ce gasesti, daca stii engleza gasesti si mai multe informatii pe net.

| IonutSxz explică (pentru Comunity):

Mersi mult, o sa revin cu edit sa vad daca pot face ceva big grin

| Comunity a răspuns (pentru IonutSxz):

Succes. happy

| IonutSxz explică (pentru Comunity):

Cred ca am aflat cauza, ajunge in unele momente procesorul la 100% si e ca un drop frame big grin

| Comunity a răspuns (pentru IonutSxz):

Si ai incercat sa remediezi problema asta sa vezi daca se mai aude acel barait? happy

| IonutSxz explică (pentru Comunity):

Pai cred ca trebuie un procesor mai bun laughing))) si apropo ma duce si cu gandul ca poate sa fie si din placa video...