| Vasi_Vasile_1997 a întrebat:

Caut de mult driverul la placa video :
ATI Radeon 9000U (RV280) si nu-l gasesc. Am incercat mai multe drivere dar nici unul nu se potriveste. Va rog. dati-mi un link bun. dau funda.

4 răspunsuri:
| gelu1970 a răspuns:

Poate respectivul driver nu exista pentru SO ce folosesti tu. in pagina oficiala poti sa vezi daca e disponibil sau nu.

| Vasi_Vasile_1997 explică (pentru gelu1970):

Nu e asta... driver-ul este dar nu-l mai gasesc. L-am gasit acum cateva luni si se potrivea. adica nu era driver-ul ala. era de la alta placa foarte asemanatoare si mergea. Placa video are 256 mb si rulez pe 32 bit. procesor Intel pentium 4 2.80 si 2gb ram. Alte raspunsuri? va rog

| gelu1970 a răspuns (pentru Vasi_Vasile_1997):

Ce sistem de operare folosesti?

| gelu1970 a răspuns (pentru Vasi_Vasile_1997):

Desigur, driverele unui pc nu se instaleaza in functie de cum le gasesti pe net. trebuie sa fie cel optim. nu e loto.