| Stefancalin1997 a întrebat:

caut un program pentru muzica adica sa-i maresc calitatea, am incercat cateva, doar mareau volumul atat, poate sa fie cu bani sau fara, Funda!
Multumesc.

8 răspunsuri:
| alexandru0sorin a răspuns:

Man nu exista. muzica nu poate fi facuta mai buna de la muzica proasta poti doar s-o faci de la buna mai proasta, aceste fenomen este numit :entropie: siinseamna ca numai intr-o singura directie se propaga totul, care cat mai simplu, chiar nu se poate imi pare rau sa iti zic asta.

| Stefancalin1997 explică (pentru alexandru0sorin):

Faza e ca daca o ascult pe calculator se aude trazenet, cand o pun pe orice telefon se aude prost.

| alexandru0sorin a răspuns (pentru Stefancalin1997):

Man probabil e vorba efectiv de difuzorul telefonului care poate nu poate redea sunetele prea inalte sau prea joase si suna ciudat melodia nici asteia nai ce s-ai faci eventual poti sa cumperi niste casti mai bune sau (orice sub 50 lei nu se aude foarte bine).

| Stefancalin1997 explică (pentru alexandru0sorin):

Pe z3+ nu se aude? Si pe casti tot la fel...

| alexandru0sorin a răspuns (pentru Stefancalin1997):

Zum ziceam daca nu e vorba de casti foarte performante se sesizeaza diferenta

| Condratt a răspuns:

Power Sound Editor, e free și simpluț.
Dă roade!

| AlexanderHamilton a răspuns:

Audacity.

| Stefancalin1997 explică (pentru AlexanderHamilton):

Gata am gasit i-am dat conversie in m4a, nu stii nimic.