| RaduTN a întrebat:

Ce job-uri bune pot avea daca stiu sa desenez, cunosc foarte bine Photoshop, After Effects, Illustrator si Cinema 4D? Si daca imi puteti spune ce studii trebuie sa urmez (liceu/facultate), momentan sunt in clasa a 7-a.

Răspuns Câştigător
| User9006 a răspuns:

Du-te la liceu cu profil mate info, apoi dai la politehnica de informatica si iti alegi profilul, am un verisor care face niste scheme la moroare electrice case, etc in "autocad" castiga 9. 000lunar plus bonuri de masa! Ce vrei mai mult? happy

| untu a răspuns (pentru User9006):

Aste trebuie sa inveti si sa studiezi foarte mult, o sa ai un program foarte incarcat si obositor! Nu o sa mai ai timp de altceva!

| RaduTN explică (pentru untu):

Sincer. nu e nici o problema. Daca cunosti ceva persoane care lucreaza in domeniu sau chiar tu lucrezi in el ma poti ajuta cu niste sfaturi?

| untu a răspuns (pentru RaduTN):

O sa incerc sa te ajut cu ce pot! Dar tu de unde esti?

| RaduTN explică (pentru untu):

Arges, de ce?

5 răspunsuri:
| untu a răspuns:

Completeaza datele tale personale si CV-ul tau la www.ejobs.ro si asteapta rezultatele si vei gasi de lucru!