| Bodea_CaTalinn_1999 a întrebat:

Ce laptop ar trebui sa-mi iau pentru gaming de nivel mediu.+ treburi obisnuite de office? buget 2500 lei
Multumesc

3 răspunsuri:
| Anonimul2k188 a răspuns:

Laptop de Gaming de nivel mediu in banii aia nu cred c-o sa gasesti, de ce vrei chiar laptop? La un PC nu te-ai gandit, daca ti-l faci pe piese, iesi mult mai bine.

| FlorinCiokan a răspuns:

Salut.
Primadata iti spun ca pentru gaming daca ai PC si un Laptop la aceeasi suma intotdeauna PC-ul e cu cel putin 50% mai performant. Deci la Gaming chiar si daca calatoresti este mai recomandat un PC.
Dar iti pot recomanda acest laptop
http://www.emag.ro/......D2NDVYBBM/
E foarte ok. i5 / dedicata seria 900.
Dar uite acest AMD care parerea mea ca in practica e mai bun.
http://www.emag.ro/......DK23YYBBM/
Are 8 GB Ram ( dublu ) / Display Full HD celalalt nu are. 1TB ( fata de 500GB). Deci al 2 lea l-as alege. Dar daca vrei Intel ca e mai popular sau stiu eu. nu e o mare diferenta intre ele asta e de stiut! acum ramane la parerea ta. Bafta.

| LePotato a răspuns:

Nu o sa gasesti la banii aia laptop de gaming

De la 3000 lei in sus gasesti