| PaulcereAjutor a întrebat:

Ce laptop de gaming imi recomandati de maxim 2500 de lei? Doresc sa nu am lag la nimic pe el, si sa mearga lol fara lag deloc, daca exista. Dau funda! Va rog, raspuns cat mai rapid daca se poate.

5 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

"maxim 2500 de lei" și "nu am lag la nimic pe el, si sa mearga lol fara lag deloc" nu se prea împacă. De banii ăia iei sculă bună dar pentru unul să ducă toate jocurile, trebuie să dublezi suma

| KillaNoFilla a răspuns:

Vezi pe cel.ro poti sa-l iei in rate fara dobanda, sunt multe

| Bratu_Andrew_2000 a răspuns:

Ma, la 2500 de lei nu prea ai ce sa ceri. Cum a spus si Sebastian mai sus, poti sa iti iei un i5, dar cele mai multe nu au carte de grafica ceea ce este foarte rau.

Asta mi se pare cel mai bun la banii astia:

https://altex.ro/......2gb-linux/

| Illuminati2016 a răspuns:

Daca un laptop de 2500 ron nu duce lolu atunci dao in pista masi

| SebastianXeno a răspuns:

I5 și 1050 ți de banii astia