| Alex1249 a întrebat:

SAlut TPU! Ce parere aveti despre Allview V1 Viper? Merita cumparat?

2 răspunsuri:
| DeyCj a răspuns:

Da, deși îi Românesc deci îi praf, conține componente japoneze, și oferă performanțe superioare peste Samsung-urilor din aceeași clasă(să zic așa). succes

| CristinaMaria1987 a răspuns:

Este un telefon care merita cumparat din toate punctele de vedere :) as putea spune ca este chiar mai bun decat Samsung Galaxy S2. Din punctul meu de vedere isi merita banii http://bit.ly/19V3e00 (link generat de conversion marketing)