Întrebare recomandată | besterx a întrebat:

ce program imi recomandati sa scap de keylogeri?

Răspuns Câştigător
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Poti folosi Malwarebytes Anti-Malware, il gasesti pe site-ul oficial.

| besterx explică (pentru Ioandelasal):

Trebuie sa il cumpar ca sa pot sterge keylogeri?

| RB26DETT a răspuns (pentru besterx):

Nu, este gratis, doar daca vrei sa stea 'de paza', atunci trebuie sa dai baniwinking adica sa functioneze ca orice alt antivirus, cum ai intrat pe un site potential periculos sau chiar periculos sa te impiedice, sau la descarcarea unui virus sa te impiedicewinking versiunea free e doar scan si clean ceva de genul, nu stie altceva, dar este foarte foarte bun! L-am folosit si am dat afara 700 de virusi, da, ai vazut bine, 700 de virusi dintr-un pc in care nu s-a facut curatenie si nu a avut antivirus timp de 4 ani! dintre care 30 de virusi erau de tip trojan, ceilalti erau mai ''cuminti''

| Ioandelasal a răspuns (pentru besterx):

Nu trebuie sa-l cumperi, descarci varianta free (gratis), functioneaza si impreuna cu un program antivirus.

6 răspunsuri:
| Georgemy2 a răspuns:

Poti folosi ca orice anti-virus, daca nu merge cu un anti-virus reinstaleaza windows-ul

| Pleistoros a răspuns:

Adblock instalat si folosit pe Mozilla
Spyrix Free Keylogger
Actual key-logger
Avast antivirus free

| LoD a răspuns:

Avast anti-virus! Numai downloada toate prostiile de la toti!