| anonim_4396 a întrebat:

Ce telefoane Samsung cu android de maxim 12 milioane sunt compatibile cu jocul temple run?

Răspuns Câştigător
| lolcod a răspuns:

Samsung Galaxy xCoverwinking, Samsung Galaxy Advance, S PLUS, Ace, Ace Plus.

4 răspunsuri:
| COOLboY a răspuns:

Galaxy Mini 2
Galaxy Ace 2
Galaxy Ace Plus

| SherryXoX a răspuns:

Am auzit ca a aparut Temple Run pe Androide, tu ce telefon ai, stiu sigur ca S2, S3 sunt compatibile, dar nu stiu cat costa
Eu am IPhone, am avut kalaxy mini si pe ala nu mergea si nici pe galaxy Ace asa ca altele in afara de S2, S3 poate si S1, nu prea stiu big grin, sper ca te.am ajutat cat de cat big grin

| GeorgeX1999 a răspuns (pentru SherryXoX):

Am o prostie de galaxy mini