| anonim_4396 a întrebat:

cel mai bun mousepad *LARG* care sa incapa tastatura si mouse ul pana in 50 lei? va pup si funda big grin

Răspuns Câştigător
5 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Ceea mai ieftina (si buna) solutie: cumperi la librarie un dosar plic, il deschizi si folosesti partea interioara ca mouse pad.
Costul este maxim 2-3 lei.winking

| Ionut659 a răspuns (pentru Bula):

Asta chiar că e o idee bună da dacă nu ai prin oraș așa ceva? Folosești cârpa.

| Bula a răspuns (pentru Ionut659):

Carpa nu este buna de mousepad, fiindca nu reflecta bine fascicolul de "laser".

| Ionut659 a răspuns (pentru Bula):

La mine merge, e din aia de calitate, cu ea se șterge aragazulhee hee) happy : )

| Bula a răspuns (pentru Ionut659):

Acela este laveta, facut din fibre de plastic.