| Ambroci_Victor_2000 a întrebat:

cred ca am un virus in PC si nu stiu cum se numeste sau cum sa scap de el.
Poza: http://prntscr.com/jwu95u
Daca avti o idee cum sa scap de el va rog sa lasati mai jos.

3 răspunsuri:
| PainTech a răspuns:

Salut!
Incearca sa instalezi Malwarebytes ( si versiunea demo e buna ). Nu am avut niciodata probleme cu el. Daca e imposibil sa il instalezi poti incerca un antivirus live disk precum Kaspersky Rescue Disk ( asta daca ai unul prin casa, ma indoiesc ). Ultima varianta ar fi reinstalarea sistemului de operare.

| Florica_Mihnea_1990 a răspuns:

Incearca sa il duci la un service s-ar putea sa ti-l faca gratuit, daca nu incearca un antivirus bun, dar inainte sa-l instalezi, documenteaza-te despre el. Spor!

| PainTech a răspuns (pentru Florica_Mihnea_1990):

Nimeni nu deviruseaza PC-ul gratis.
Mai ales cu acest virus, e foarte mult de munca.