| Mikone a întrebat:

Cu ce program pot sa filmez meciuri de League of Legends, care sa le pot incarca si pe youtube? Am incercat cu Bandicam da' imi apare ecranu' negru in timpul meciului.

Răspuns Câştigător
| jmecheriepefelie a răspuns:

Fraps.

1 răspuns:
| TNeuer a răspuns:

Fraps. Dar daca il iei asa, de pe site-ul lor, nu iti va inregistra decat vreo 4-5 minute, dupa care se opreste. Iti recomand sa cauti unul cu licenta, care a fost platit. Acela va inregistra cat vrei tu. Aici e cel pe care il folosesc eu, inregistreaza cat vreau, fara probleme. https://www.mediafire.com/? se6hd8cy64o4ycm.