| DonyHD a întrebat:

cum aflu la Windows XP SP 2 daca este pe 32 sau 64 biti? mersi, funda.

7 răspunsuri:
| horia2012 a răspuns:

Sau mai poti incerca start-control panel-system

| kar1GaNNN a răspuns:

Start->> my computer ->> Click dreapta -->> Proprietati --> iar acolo o sa vezi cum e si de cat.

| R0ckY01 a răspuns:

Click start > Click dreapta pe (My) Computer > Proprietati si la System iti afiseaza versiunea de windows folosita.

Sau Start > RUN > dxdiag, la fel la system iti afiseaza tot.

| DonyHD explică (pentru R0ckY01):

Asta poate e la Windows 7, la XP am incercat si nu merge!

| R0ckY01 a răspuns (pentru DonyHD):

Intra pe site-ul asta http://support.microsoft.com/kb/827218/ro si iti zice automat la "Rezultatele detectării automate a versiunii"

| impossiblles a răspuns:

Buna... dai click dreapta, apesi pe properties, settings si dupa iti arata la color quality ( ar trebui sa iti arate highest (32 bit)... ai gasit?