| anonim_4396 a întrebat:

Cum pot scoate parola de la tv fara sa o stiu? Tv-ul este Samsung si are restrictie la un canal pe spaniola la care ma uitam eu. Cum pot sa scot parola chiar daca nu o stiu si sa pun eu alta noua?

4 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Daca nu stii parola nu il poti debloca, ai decodor humax? sau din tv ai blocat canalul?

| CookieDipRo a răspuns (pentru CristiDinBucuresti):

Am blocat canalul

| CristiDinBucuresti a răspuns (pentru CookieDipRo):

Eu te am intrebat ceva, tu raspunzi altceva, ai blocat acel canal din decodor humax, dolce sau nu ai decodor, si l ai blocat din telecomanda televizorului, ce televizor ai? Cu tub? Sau Lcd led plasmă?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Încearcă să revii la setările din fabrică și să reinstalezi programele.