| alexandruFCP a întrebat:

cum schimb numele de utilizator facebook, nu cel propriu-zis, ci cel care este scris sus in link!
Funda!

2 răspunsuri:
| Alesandraas a răspuns:

Te duci la profilul tău, apoi click pe roticica din dreapta sus de lângă Acasă sau Home(în caz că ai în limba engleză big grin ), apoi Setări generale ale contului(General Account Settings), Nume utilizator(Username) şi acolo ai unde poţi schimba, după ce scrii ce nume vrei, îţi scrii din nou parola pentru a confirma setările făcute şi voila!
Gata, cam asta ai de făcut.
Sper că te-am ajutat. happy

| alexandruFCP explică (pentru Alesandraas):

Am incercat asta si orice nume as baga imi zice ca nu e valid si nu pot sa dau salveaza
Alta metoda mai stiti?