| ElecTroNNNik a întrebat:

Salut TPUbig grin.De curand mi-am luat un laptop Acer Aspire 5750G, si am o problema cu placa video.
Am instalat w7, si cand vreau sa intru la nVIDIA control panel imi apare altceva, un alt control panel.
Generic PnP Monitor and Intel(R) HD Graphics 3000 properties...
Cum pot face sa am nVIDIA control panel...am un cd cu drivere si cand instalez nVidia zice ca nu este compatibil crying.
Raspunsul care ma ajuta primeste fundita big grin

3 răspunsuri:
| xplicitstudio a răspuns:

Pai, descarci DriverGenius de pe si, dupa ce instalezi, dai scan si iti face update la tot hardware-ul de pe laptop. Merge 100%.

| ElecTroNNNik explică (pentru xplicitstudio):

Nu m-a ajutat big grin!

| xplicitstudio a răspuns (pentru ElecTroNNNik):

Spui asta doar ca sa nu dai funda.