| M1R3L a întrebat:

Daca imi iau un laptop Asus sau Acer cu procesor I3, placa video de la nividia geforce si 4 gb ram o sa imi mearga jocurile astea noi din 2010-2012?(FIFA12,PES2012,GTA IV...)

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
2 răspunsuri:
| Mariusssssssssssssssssssss a răspuns:

Dupa parerea me DA!

| ciprian2 a răspuns:

Fii atent. merge dar te sfatuiesc sa nu iti iei placa video de la nVIDIA pentru ca iti baga ff multi virusi poti sa iti bagi nVIDIA doar daca ai antivirusul avast ca asta iti protejeaza calculatoru de 98%virusi pe ora iti spun eu ca il am.