| Andrei900Boss a întrebat:

daca s-a rupt DVD de la laptop predator helius 500 din greseala se poate cumpara sau se poate mai reinstala Windows cu actualizarile lui?

6 răspunsuri:
| NLS a răspuns:

Poti instala Windows-ul de pe un stick
Descarci imaginea originala de pe site-ul oficial Microsoft, si mai ai nevoie doar de serialul original.

| Zaygon a răspuns:

Ce dvd ai rupt? Cel cu drivere?

| Andrei900Boss explică (pentru Zaygon):

Da dar cred ca se poate si fara ca se poate lua dupa site-ul lor! driverele de la predator. l-am rupt din greseala.

| RAY a răspuns (pentru RAY):

Descarci un utilitar isi gaseste automat driverele

| Andrei900Boss explică (pentru Zaygon):

Si am uitat ceva nu are unde sa-mi bag DVD doar sa intru pe site lor si instalez Driverele lor.