| ghost200214 a întrebat:

de 2-3 zile viteza de download merge foarte greu. Acum 3 zile downloadam cu 11 Mb pe secunda si acum doar cu 1.0... Nu stiu ce sa fac. Si nu pot sa dau reformat la PC pentru ca deja am prea multe chestii importante in el. Ce as putea sa fac? Va rog, ajutati-ma.

2 răspunsuri:
| K0sti a răspuns:

Chestiile importante se tin pe partitia cealalta, nu pe aia cu Windows!

| alinutza0408 a răspuns:

Cand formatezi un pc creezi doua partitii, una pentru windows si una pentru diverse chestii.Inca ceva, nu aglomera spatiul desktop, face parte tot din partitia cu windows, si iti poate ingreuna activitatea pc-ului