| AlexGTX2 a întrebat:

De 2 zile am o problema cu yahoo messenger.Cand deschid mess'ul nu mai apare acel emoticon deasupra spatiului unde iti bagi parola si id'ul si cand il inchid imi da o eroare cum ca lipseste flash.ocx.In fine, m-am mai documentat de pe net si am aflat ca trebuie sa schimb un nume la un alt fisier.ocx dintr'un folder din system32, dar problema e ca nu am gasit niciun fisier.ocx si am instalat si Adobe flash player si showcase dar tot imi da eroare. care s-a mai confruntat cu problema poate stie cum se rozolva. Va rog am mare nevoie de ajutor.
P.S: Dau funda pentru cel mai concret raspuns!

1 răspuns:
| generator20 a răspuns:

Ai incercat sa reinstaezi Messu'? ca e destul de foarte extreme de compicat sa gasesti ceva in system32. Daca e instalezi team viewer, imi dai emailu tau si te repar eu sigur. big grin