| Stepanovici_Izmir_Adrian_1987 a întrebat:

De 2 zile ma tot chinui sa instalez un driver audio numit AC/97, dar am dat peste o problema la care nu pot sa o trec singur. Cand vreau sa instalez driverul imi da blue screen cu 0x0000007E iar mai jos scrie portcls.sys... tin sa va zic ca pe windows 7 nu am primit eroarea asta... doar pe windows xp sp3. va rog ajutati-ma dau funda raspunsului corect!

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Descarca slim driver si scaneaza cu el de drivere.Te duci la driverul audio si dai download sau update din dreapta.Ti=l descarca si ti-l instaleaza automat.