| Lexi888 a întrebat:

Am o mare problema cu windowsul.Cand vreau sa deschid un fisier exe imi da eroarea:C:\WINDOWS\sistem32\rundll32.exe is not valid.Va rog ma puteti ajuta? Help!

Răspuns Câştigător
| Cronki a răspuns:

Lipseste fila rundll32 din Windows/System32 (se sterge/dispare din folderul system32).
Cere aceasta fila de la cineva si o introduci ori de cate ori intampini problema!
Cauza este ori defragmentarea HDD-ului ori prezenta unui vierme (un fel de virus).

| Lexi888 explică (pentru Cronki):

Am facut asa cum ai sugerat multumesc mult s-a rezolvat problema.