| alexmihaiozsvath a întrebat:

Salut tpu.......de cateva saptamani cand incerc sa imi instalez o aplicatie pe telefon imi apare ca nu am spatiu pe telefon chiar daca eu am spatiu oricum am sters vreo 5 aplicatii si tot nu am spatiu Ba mai mult am mai putin spatiu.....va rog ajutati-ma dau funda!

2 răspunsuri:
| Iustip a răspuns:

Mi se intampla si mie la telefon.Am o gramada de spatiu dar nu pot descarca o melodie sau aplicatie deoarece imi spune ca nu am spatiu.Am fost la un specialist si a zis ca nu e o problema grava, doar ca telefonul nu accepta instalarea unui lucru nou.Nu cred ca ai cum sa rezolvi asta.Imi pare rau!winking

| Andreea1014 a răspuns:

Asa s-a intamplat si la mine.Am sters cateva aplicatii apoi niste fotografii. A mers! Daa nu merge, inseamna ca este nevoie de un card memorie.