| Omi777 a întrebat:

De cateva zile counterul meu nu mai merge cum mergea merge ff prost contrastul e la pamant si arma e pe stanga si no pot da pe dreapta! CEAM DE FACUT? Explicati-mi lasati post aici sau add alyn_ronaldo99! ajutati-ma va rog frumos

Răspuns Câştigător
| bLacKxXanGeL a răspuns:

Nu i-l reinstala!
Mai intai du-te la Options--->Video-->si vezi acolo la placa video daca e setat pe Software daca Da atunci schimbal pe OpenGL! Sper sa iti mearga! BfT

Funda? big grin

3 răspunsuri:
| iullyan22 a răspuns:

Ori ai primit destroy ori...se mai intampla sa nu-ti mai mearga asa de o data, pur si simplu reinstaleaza-l.Bafta

| Omi777 explică (pentru bLacKxXanGeL):

Lol funda iti dau pe loc=)