| Imperdibili a întrebat:

De catva timp caut o tableta.As dori una de familie(nu sa ma joc jocuri de ultima generatie pe ea),la un pret rezonabil -daca se poate, mai putin de 1100 RON si care sa mearga si bine(fără să se blocheze, ecranul să fie calitativ). Diagonala ecranului nu ar fi o problema.Inițial aveam în minte un Nexus 7, pe care personal o consider bună și Allview Alldro 3 Speed DUO cu ecranul de 9.7 dar la care am renunțat pentru că din câte am înțeles are probleme de soft.Aș folosi-o pentru filme,navigat pe internet în general. Daca cineva poseda tabletă sau nu,dar poate să mă ajute prin a-mi recomanda o tabletă bună, aș rămâne recunoscător.

1 răspuns:
| kazzot17 a răspuns:

Iti recomand Nexus 7, o am de ceva timp si sa comporta extrem de bine si merg si jocurile acelea de "ultima generatie"