| All3x4You a întrebat:

de ceva vreme imi merge greu pc-ul si voiam sa mi-l formatez, am intrat in bios am butat sa imi intre direct in cd, si dupa am apasat F10 ca sa se salveze. Dupa mi s-a restartat si mi-a aparut,, No keyboard detected" si mi se da iar restart si imi intra in windows-ul initial in niciun caz in Cd...cu windowsu pe care vreau sa-l bag..si chestia e ca numai pot face nimic pentru ca eu cand aprind pc-ul imi apare,, No keyboard detected" si mi se da restart si imi intra in windowsul initial si nici macar in bios numai pot intra...Va rog stie careva ce problema ar avea? Mentionez ca tastatura merge dupa ce intra in windowsul initial.DAU FUNDA MARE!

2 răspunsuri:
| Eualex667 a răspuns:

Pai daca ai tastatura pe usb, cumpara una pe ps2(cu mufa rotunda).

| All3x4You explică:

Nu am pe usb...am pe mufa, multi mi-au zis sa scot biosu sa dau un reset..nu am idee