| ღAnaSawakoღ a întrebat:

De curand am postat un filmulet pe youtube si nu se aude sonorul(melodia aleasa de mine).De ce? Dau funda cui imi poate spune cum pot pune sunetul sau ce s-a intamplat!

1 răspuns:
| ThePoet a răspuns:

Daca iti apare sub video o notificatie de la WMG, VMG sau VGA inseamna ca piesa aleasa de tine este o piesa cu copyright stabilit si tu nu ai dreptul s-o folosesti decat cu acordul autorului. De pus alta poti sa iti gasesti una la audioswap acolo cand editezi detaliile video-ului.