| greatLOL a întrebat:

Salut,TPU. De curând,am văzut pe EMAG, o OFERTA la un Telefon numit asa Allview. Pretul este rezonabil la raport/calitate pret. Este vorba despre Allview P5 Mini, un ecran avantajos de 4.0 inch. Procesor f bun. COrtex a9 la 1GHz, pareri f bune. Voi ce ziceti? Are cineva un Allview Smartphone? Sa imi zica ceva despre el, nu neaparat P5 poate fi si P6, vreau sa stiu cum se comporta in aplicatii etc. Multumesc. Dau funda

Răspuns Câştigător
| 0rlando a răspuns:

Allview este firmă românească și deși eu personal nu am nimic de la ei, am auzit numai lucruri bune. Componentele lor sunt de marcă, singurul motiv pentru care ei au prețuri mai mici este că sunt mai puțin lacomi decât restul și au adaos comercial mai mic.
Telefoanele în sine, sunt făcute din aceleași piese ca orice Samsung, LG și așa mai departe.

3 răspunsuri:
| Felys a răspuns:

Eu am un telefon de la ei si crede-ma ca sunt foarte multumita, saracul l-am mai scapat si pe jos de cateva ori si totusi nu a patit absolut nimic, deci indiferent ce intentionezi sa iti iei, e o alegere buna zic eu

| greatLOL explică (pentru Felys):

Produsul nu mai face parte din oferta eMAG. Abia il pun si il si scot dupa ce stocul devine insuficient. Ce dracu laughing)) Cand vroiam sa-mi iau si eu telefon... Of of acum sa caut altu straight face

| Felys a răspuns (pentru greatLOL):

Eu l-am luat direct din magazin, trebuie sa gasesti si prin magazine daca vei cauta, sau mai astepti pana apare iar pe net, iti dai seama ca ei au interes sa vanda, apare iar