| zma98 a întrebat:

.De curand mi-am luat un iphone 4 replica..Si as vrea sa-mi descarc niste jocuri. aplicati.Dar pe el..Nu am AppStore ..Si alt fel nu stiu cum sa descarc..Cam ce as putea sa fac? ...Va rog raspundeti, DAU FUNDAAA

2 răspunsuri:
| SabinCrb a răspuns:

Replicile au un iOS contrafacut, de aceea nu poti descarca. nu am avut si nu voi avea niciodata, deci, butoneaza pe acolo...

| zma98 explică (pentru SabinCrb):

Pai nu gasesc nici iOS nu le gasescstraight face..Nush unde sa caut am cautat si pe google si peste tot..Nici app store nu arestraight face. Ajuta-mastraight face